USŁUGI

Software może przybierać różne formy

Zobacz, w czym się specjalizujemy!

Aplikacje mobilne, desktopowe, internetowe

Tworzymy nowe, przerabiamy dotychczasowe. Stały dostęp do informacji to podstawa, a my dajemy tę możliwość. Projektujemy aplikacje mobilne, desktopowe i internetowe, by pozbyć się papierowej dokumentacji wewnątrzfirmowej, a całe biuro posiadać w jednym urządzeniu: laptopie, tablecie lub smartfonie.

Systemy CRM

Budujemy je z myślą o charakterze biznesu. Skoro każda firma ma swój specyficzny model biznesowy, to system automatyzujący procesy na styku klient - firma również powinien taki być. Dostarczamy systemy CRM, które obsługują wszystkie procesy kontaktu z klientem, nawet te najbardziej skomplikowane.

Systemy ewidencyjne

Dostarczamy to, co niezbędne dla wzrostu biznesu w formie przyjaznej użytkownikowi. Ewidencja pozwala podejmować słuszne decyzje biznesowe, ale wymaga regularności, której brakuje przy zwykłym Excelu. Tworzymy systemy, z których użytkownicy chcą korzystać, ponieważ są w pełni zautomatyzowane.

Wtyczki i komponenty

Projektujemy dodatki, które od razu zmieniają jakość pracy na istniejących już systemach. Usprawnienie niektórych działań biznesowych nie musi być rewolucją, jeśli wiemy, czego brakuje nam w posiadanych narzędziach. Dostarczamy wtyczki i komponenty, aby wydobyć jeszcze większy potencjał z istniejących systemów IT.

Integracje istniejących systemów IT

Zamieniamy wszystkie niezależne systemy IT w sprawnie działającą całość. Ilość aplikacji firmowych, stron www oraz wykorzystywanych narzędzi może przytłaczać i prowadzić do ich nieefektywnego wykorzystania. Integrujemy istniejące rozwiązania firmowe do jednej aplikacji, by oszczędzić czas i zyskać na ich efektywności.

Kontrola jakości kodu

Oferujemy audyt jakości kodu, oceniając jego czytelność, wydajność aplikacji, poziom jej bezpieczeństwa, a także skalowalność. Audyt jest przydatny nawet jeśli aplikacja z pozoru działa prawidłowo. Wysoka jakość kodu sprzyja bezpieczeństwu, efektywności wykorzystywanego narzędzia oraz łatwiej jego rozbudowie.