O nas

Wykorzystujemy technologię do napędzania biznesu. Robimy to w oparciu o nasze doświadczenie technologiczne i biznesowe.

Na pieczeniu zjedliśmy zęby!

Dlatego stworzyliśmy bakeapp, gdzie przygotowujemy wszelkie smakołyki technologiczne. Tworzenie aplikacji i systemów IT wymaga znajomości wielu smaków, umiejętności dotarcia do podniebienia różnych osób, korzystania tylko z najlepszych składników.

 • 1

  Poznajemy Twój pomysł

  Aby go świetnie zrozumieć, poznajemy także specyfikę Twojej branży. Chętnie też dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, abyśmy już na tym etapie zaczęli pracować nad rozwiązaniem najbardziej efektywnym dla Twojego biznesu.

 • 2

  Zamieniamy koncept na realny projekt

  Skupiamy się na jego wszystkich elementach, bo przecież tworzymy coś niezwykle ważnego! Przedstawiamy jego różne wersje, aby finalnie wdrażać tę, która będzie idealnie dopasowana. Na tym etapie jesteśmy jednocześnie architektami i uważnymi krytykami.

 • 3

  Projekt przeobrażamy w finalny produkt

  Naszym zadaniem jest stworzenie rozwiązania, które nie tylko sprosta celom biznesowym, ale jednocześnie będzie cechować się najlepszym user experience. Dzięki temu Twoi pracownicy z łatwością przejdą proces cyfrowej transformacji.

Tytuł

Twórcy bakeapp

Jakub Ciamaga
Chief Operating Officer

Systemy CRM nie mają przed nim żadnych tajemnic. Wdrożył i wprowadził na rynek Polski system Okay CRM. Uczestniczył w wielu procesach wdrożeniowych dla branż handlowych, produkcyjnych, obsługi klienta oraz automotive. Koordynował proces tworzenia systemu ewidencyjnego zintegrowanego z międzynarodowymi bazami Bisnode.

Dariusz Wojciechowski
Chief Application Architect

Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych oraz rozbudowanych systemów ewidencyjnych i CMS. Wykonywał realizacje dla organizacji samorządowych oraz firm z branży handlowo-usługowej oraz e-commerce. Wiele dotychczasowych realizacji to jego autorskie systemy, dzięki czemu potrafi zagwarantować unikalność gotowego rozwiązania.

Mateusz Badacz
Chief Technology Officer

Nie ma sobie równych w zakresie tworzenia rozwiązań odpowiadających na wymagające potrzeby niszowych branż. Projektuje oraz wdraża interfejsy aplikacji, wykorzystując do tego najlepsze praktyki User Experience. Doskonale odnajduje się także w roli trenera, szkoląc i aktywnie wspierając młodszych programistów.

Oraz ciągle rozwijający się zespół specjalistów...